پرسش های قبل از خرید

چرا حرفه ای های اندیکاتور های ما را توصیه میکنند؟

  • ما همواره پشتیبان مشتریان خود جهت استفاده و تنظیم اندیکاتورها در هر شرایط بازار هستیم.
  • مدرسان بنام ACD فعال در بازار جهانی و معامله گران با سابقه (بورس، آتی و فارکس) به طور دائمی الگوریتم و محاسبات  ما را تست و تایید میکنند.
  • اندیکاتور های ما در هر فصل بر اساس آخرین نتایج تیم تحقیق و توسعه گروه مدیریت سرمایه جی به روز شده و امکانات جدید به آن اضافه میشود.

پرسش های قبل خرید

هیچ تفاوت محاسباتی ندارد ولی MT5 جدیدتر سریعتر و بدون مشکل تر است اما بسته به نگارش متاتریدر مورد استفاده شما باید خرید شود.
فعلا تنها کارگزاری که این سرویس را با MT5 به شما میدهد کارگزاری مفید است. نرم افزار مفید تریدر را از سایت کارگزاری مفید دانلود کنید و پس از نصب ثبت نام کنید. دقت کنید کاربر شما تستی می باشد جهت استفاده از کاربری واقعی باید در کارگزاری مفید ثبت نام کنید و از پشتیبان بخواهید نام کاربری واقعی شما را فعال کند لازم به ذکر است در این صورت تمامی معامله های شما از طریق این برنامه مستقیما در سیستم کارگزاری اعمال خواهد شد. ضمنا سایت Parsrasa.ir وابسته به شرکت راهبر سرمایه آسیا دیتای بورس ایران را روی MT4 به ارائه میدهد.
کاملا بسته به اینکه کارگزار شما در چه نگارشی سرویس میدهد باید نگارش اندیکاتور خود را انتخاب کنید. برخی کارگزارها مثل Windsor با نگارش MT4 و برخی دیگر مثل IFC Market با نگارش MT5 نیز سرویس میدهند.
به طور کلی اندیکاتور GACD Eagle مانند یک عقاب با دقت و سرعت بالا و امکانات خاص برای معامله در یک روز طراحی شده ولی اندیکاتور GACD Owl مانند یک جغد آرام و دانا به شما در بررسی تاریخچه سهم کمک میکند.
تمامی محاسبات در هر اندیکاتور به تنهای انجام میشود و نیازی به استفاده همزمان با دیگر اندیکاتور ها را ندارد .به طور کلی این دو اندیکاتور از یکدیگر کاملا مستقل هستند.
بسته به اینکه فایل چگونه برای شما ارسال شده است (یکی از روش های Telegram, WhatsApp, Email,… ) فایل اندیکاتور را بر روی سیستم در یک پوشه با نام دلخواه حتما انگلیسی و در درایوی غیر از ویندوز ذخیره کنید. سپس بروی فایل دوبار کلیک کنید تا با برنامه متاتریدر باز شود. اگر در لیست اندیکاتور های پنجره Navigator نمایش داده شود اندیکاتور به درستی در برنامه متاتریدر نصب شده. حال برای استفاده کافی است پس از بازکردن چارت هر نماد بروی اندیکاتور از لیست Navigator دوبار کلیک کنید.
از داخل برنامه تریدر خود پنجره Navigator را در وضعیت نمایش قرار دهید. نمایش پنل Navigator از پنل Navigator بر روی زیرشاخه Account و سپس سرور تریدر خود و پش از ان بر روی شناسه کاربر خود کلیک کنید. مقدار مشخص شده در تصور زیر شناسه یا ID شما در سرور کارگزار شما است. شناسه تریدر